У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
У Балтській ОТГ наступного року почнуть інформатизацію сіл
Виконком Балтської міської ради затвердив кошторис і документацію для проекту інформатизації населених пунктів об’єднаної територіальної громади.
Як пояснили у міськраді, йдеться про прокладання оптоволоконної лінії зв’язку між центром ОТГ – містом Балтою – і 20 селами громади – Миронами, Оленівкою, Євтодією, Березівкою, Пасицелами, Козацьким, Білиним, Немирівським, Борсуками, Саражинкою та ін.
Перший заступник голови ОТГ Едуард Рабинович зазначив, що розробка документації тривала близько року. Спочатку вона пройшла технологічну стадію, потім кошторисну та експертну. Таким чином, сьогодні вже є можливість забезпечити фінансування на наступний бюджетний рік.
На цьому етапі буде прокладена магістральна мережа. Далі, після відповідного конкурсу, провайдери будуть в кожному селі прокладати окремі лінії.
Представники ОТГ називають майбутню інформатизацію громади “інформаційною революцією”. Даний проект дозволить забезпечити села швидкісним інтернетом і IP-телефонією.

