skip to Main Content

У селищі Повстанське Біляївської ОТГ встановили перший спортивний майданчик

У селищі Повстанському, яке входить до складу Біляївської ОТГ на Одещині, встановили спортивний майданчик, реалізувавши ідею колективу гуртка рукопашного бою “Сокіл”, яку він подав на конкурс громадських проектів Біляївської громади.

Як повідомляє місцеве видання “Вilyayivka.city“, раніше команда тренувалася у холодному приміщенні та без спортивного обладнання.

Після об’єднання з Біляївкою міська рада зробила опалення в будинку культури, де тренується команда, купила мати, а цього року проект “Спортдепо”, який розробили спортсмени, став одним з переможців конкурсу громадського бюджету.

Це перший спортивний майданчик в селищі, і встановлювати його допомагали місцеві мешканці.

Староста селища Повстанське Володимир Осадчий подякував сельчанам, які долучилися до створення проекту та облаштування території.

“Думаю, що це не перший проект, який ми реалізували. Зараз будуємо літню сцену. Будемо перетворювати парк на центр культурно-спортивного дозвілля”, – зазначив він.

Back To Top