У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
У Балтській ОТГ триває будівництво спорткомплексу
У Балті продовжується будівництво нового спортивного комплексу ДЮСШ, який складатиметься зі спортивного манежа 50 х 25 м для занять різними видами спорту, тенісного корту, роздягалень, душових, тренажерних майданчиків. Як повідомляє пресслужба Одеської обласної ради, одночасно тут зможуть займатися близько 50 дітей. Також спортивний об’єкт облаштовано для людей з особливими фізичними потребами.
Наразі проводяться внутрішньо-оздоблювальні роботи у господарських приміщеннях, у спортивному манежі та ведуться роботи з укладання дерев’яного покриття підлоги та монтажу трибуни для вболівальників, розрахованої на 500 осіб. На спортивному об’єкті залишилося встановити систему вентиляції, завершити благоустрій території біля центрального входу.
У новому спорткомплексі будуть тренуватися спортсмени з усіх шкіл Балтської об’єднаної громади, дорослі команди з тенісу та волейболу. Окрім тренувань тут планується проводити змагання серед волейбольних та баскетбольних ліг.
Даний масштабний проект реалізується за рахунок трьох джерел фінансування – державного, обласного та місцевого бюджетів.
ФОТО: Одеська обласна рада






