skip to Main Content

Балтський міський голова відвідає Міжнародну конференцію у Торонто за підтримки U-LEAD

Балтський міський голова на Одещині Сергій Мазур та інші очільники українських ОТГ готуються до Міжнародної конференції з питань реформ в Україні-2019 / Ukraine Reform Conference / та навчальної поїздки з питань децентралізації.

За підтримки U-LEAD 17 голів ОТГ прибудуть до Канади 🇨🇦 30 червня для участі в конференції, що відбудеться в Українському домі в Торонто 2-3 липня, і відвідають міста та містечка провінції Онтаріо 4-5 липня.

У канадських об’єднаних муніципалітетах округу Чатем-Кент і провінції принца Едуарда гості з України зможуть побачити результати об’єднання в Канаді, ознайомитись із ефективним місцевим управлінням, особливостями залучення громадян, а також місцевим економічним розвитком та наданням послуг у громадах.

Back To Top