skip to Main Content

У Березівській ОТГ відбувся престур

У Березівській об’єднаній територіальній громаді успішно реалізують низку молодіжних та екопроєктів завдяки співпраці органів місцевого самоврядування з освітніми закладами, молодіжною радою при міськраді та іншими громадськими організаціями.

Презентація виконаних молодіжних проєктів, в тому числі на краудфандинговій платформі, відбулася в ході престуру “Як об’єднані громади активізують молодь: приклад Березівської ОТГ”. Захід було організовано Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» 16 жовтня.

“Ми формуємо молодіжну політику за принципом “Майбутнє починається сьогодні”, вважаючи одним з найактуальніших завдань формування активної молоді та реалізацію суспільно значимих ініціатив, які висувають члени молодіжної ради як дорадчого органу при міськраді. І неодмінно беремо участь у межах програми “Стратегія розвитку молодіжної політики” у співфінансуванні ряду екологічних проєктів, національно-патріотичних заходів, а також облаштуванні на краудфандинговій платформі таких сучасних об’єктів фізичного розвитку, як ролердром та інші. Причому ідеї проєктів найчастіше пропонують члени молодіжної ради Іван Капріор, Вероніка Посмітна, Максим Шведа та інші, а ми на сесіях міськради з участю розробників та кураторів проєктів затверджуємо їх”, – зазначив Березівський міський голова Валерій Григораш.

Приміром, проєкт спорудження ролердрому обійшовся громаді в 225 тисяч гривень, ще 195 тисяч витратили на закупівлю обладнання, зауважив Григораш.

“Дуже важливим є те, що реалізацію цієї молодіжної ініціативи було розпочато на краудфандинговій платформі. До збору коштів на облаштування ролердрому, в тому числі через інтернет-рекламу, долучились багато жителів нашої ОТГ, якими було зібрано чи переказано на спецрахунок 62 тисячі гривень”, – акцентував голова громади.

Back To Top