У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
У Березівській ОТГ зробили вуличне освітлення в селі, що приєдналося до громади
Підрядники завершили монтаж вуличного освітлення в селі Вікторівка Березівської об’єднаної територіальної громади в Одеській області. Про це Одеському Центру розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, повідомив міський голова Березівки Валерій Григораш.
“Мешканці с. Вікторівка Березівської міської ОТГ десятки років потерпали від темряви у нічну пору доби, але тепер це залишиться лише неприємною згадкою. Нарешті закінчилися монтажні роботи з вуличного освітлення в селі, це більше 7 кілометрів”, – зазначив він.
Ліхтарі обладнані на вулицях Степовій (Димитрова), Івана Франка, Миру (Куйбишева), Курчатова, Лермонтова, Островського, Панфілова, Радищева, Суворова, а також в провулку Гастелло.

