У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
Як ОТГ Одещини освоюють кошти інфраструктурної субвенції
Об’єднані громади Одеської області вже реалізували або розпочали реалізацію близько 40 проектів, що фінансуються за рахунок інфраструктурної субвенції. Як повідомляє Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, загальний обсяг субвенції, що цього року виділяється з державного бюджету на інфраструктурні проекти ОТГ області, складає 113 млн 903,73 тис. грн. На даний час громади вже отримали 50 млн 694,8 тис. грн відповідно до поданих ними проектів.
Так, уже завершено низку робіт, профінансованих за рахунок субвенції. Наприклад, у 542 тис. грн обійшовся капітальний ремонт проїжджої частини провулку Степний в смт Авангард, 2 млн 566 тис. грн вже витратила Балтська ОТГ на ремонт доріг і тротуарів, а Великомихайлівська ОТГ на ці ж цілі вже витратила 1 млн 748 тис. грн. Вилківська громада вже витратила 344,03 тис. грн – на ремонт покрівлі дитячого садка «Джерельце» в м. Вилкове, а також капремонт Будинку дитячої та юнацької творчості і приміщень міської бібліотеки, де розміститься Центр надання адміністративних послуг. У Дальницькій ОТГ 811,6 тис. грн спрямували на капітальний ремонт траси водопроводу по вул. Приморській в с. Санжійка, тоді як Красносільська громада продовжила фінансувати розпочатий раніше капітальний ремонт будівлі Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на який цього року отримає субвенції 4 млн 465,3 тис. грн. Найбільша громада – Куяльницька витратила 2 млн 540 тис. грн, в основному на реконструкції мереж вуличного освітлення. Всього ж цього року громада має отримати понад 13 млн грн субвенції.
Маяківська громада за рахунок субвенції вже придбала сміттєвоз і комплектуючі для комунального підприємства «Наше село» на суму понад 3 млн грн, Новокальчевська ОТГ витратила 423,7 тис. грн на капітальний ремонт спортивної зали при будинку культури в с. Новокальчеве, а Розквітівська ОТГ – 1 млн 280 тис. грн на капремонт мереж вуличного освітлення шести сіл громади.
Водночас Шабівська ОТГ розпочала роботи з капітального ремонту насосної станції по вул. Водопідйомній в Шабо, який обійдеться в 1 млн 158,3 тис. грн. Ширяївська ОТГ почала фінансування капітального ремонту дороги по вул. Миру в с. Мар’янівка.

