16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
У Холодній Балці обговорили перспективи приєднання до потенційних ОТГ та обласного центру
У Холодній Балці Біляївського району наразі не визначилися з тим, до складу якої потенційної ОТГ увійти. Про це представники сільради розповіли радникам Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Оксані Гуненковій і Євгенії Геновій.
Як пояснили учасники заходу, у селі вже декілька років триває політичне протистояння, за час з 2015 року змінилося двоє голів сільради, тому питання об’єднання не було першочерговим на порядку денному розвитку громади.
За словами присутніх, на їх думку, найкращим було б об’єднання у складі Нерубайського, Дачного, Усатова і Холодної Балки.
“Ми знаємо, що мешканці Дачного не дуже хочуть об’єднуватися з Нерубайським, але й ми не вважаємо за доцільне робити невелику громаду у складі двох сільрад – нашої і Дачненської. Якби їх було чотири, це була б дійсно спроможна, самодостатня ОТГ. Крім того, наші мешканці зовсім не проти, якщо нас приєднають до міста Одеси. Тож, скоріш за все, нам варто дочекатися завершення адміністративно-територіальної реформи на етапі об’єднання громад, бо, в принципі, всі варіанти для нашої громади є досить цікавими. Холодна Балка не програє за жодних конфігурацій”, – пояснили таку точку зору присутні.




