16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Авангардівська ОТГ розпочала роботу над Стратегією розвитку
15 лютого у приміщенні Авангардівської селищної ради пройшло перше засідання щойно створеної робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади на період до 2027 року, до складу якої увійшли місцеві фахівці, представники ЗМІ, громадськості, представники провідних підприємств.
Робота розпочалась з ознайомлення з методологією стратегічного планування місцевого розвитку, змістовним наповненням основних етапів діяльності, особливостей впровадження. Усю необхідну інформацію членам робочої групи надав Віктор Бондарук, радник з питань регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.
Наголошувалось на важливості першого етапу, коли має бути зібрана та проаналізована соціально-економічна інформація, проведене опитування мешканців та підприємців, визначено сильні та слабкі сторони, їх вплив на майбутній розвиток громади.
Упродовж майже двох годин найбільш жвава дискусія тривала навколо ймовірних пріоритетів розвитку Авангардівської ОТГ, яка має унікальні можливості завдяки своєму розташуванню, активності мешканців та інноваційним підходам місцевих підприємств. Погоджений план діяльності передбачає розробку Стратегії розвитку громади у чотири етапи, дотримуючись принципів залучення мешканців та публічності.
«Ми розуміємо, що успіх нашої громади може бути забезпечений запровадженням нестандартних підходів, які допоможуть максимально використати наші сильні сторони та надати потужні конкурентні переваги. Змагання за відповідального мешканця, кваліфікованого працівника потребує рішучих сконцентрованих дій. Авангард буде в авангарді процесу створення максимально комфортних умов підприємцям та високої якості життя мешканцям громади», – відзначив Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський.


