У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
У Любашівській ОТГ відкрили спортмайданчик з ігровим комплексом
У Любашівській громаді відбулося урочисте відкриття багатофункціонального майданчика з ігровим комплексом, волейбольно-баскетбольним майданчиком та футбольним полем на території опорної НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів –гімназії. про це з посиланням на прес-службу ОТГ повідомляє Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.
«Ми продовжуємо розширювати мережу спортивних об’єктів в регіоні. І цей майданчик також став її частиною. Тут зможуть займатися спортом не лише учні гімназії, біля якої його побудовано, а всі бажаючі незалежно від віку. Тож чекаємо на нові спортивні досягнення жителів Любашівки», — привітав під час відкриття об‘єкту заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.
Зазначимо, багатофункціональний майданчик було збудовано завдяки співфінансуванню з місцевого, обласного, районного бюджетів.
«Радість для малечі, можливість активно розвиватися, і звісно, допомога для батьків. Тільки гуртом, спільними зусиллями ми зможемо покращити рівень життя мешканців нашої громади, забезпечити соціально-економічний розвиток», – зазначив селищний голова Геннадій Павлов.




