У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
Жителі Калаглії дали згоду на об’єднання в Овідіопольську ОТГ
Жителі села Калаглія на громадських обговореннях, які відбулись 22 березня біля будинку сільської ради, абсолютною більшістю голосів проголосували за об’єднання у Овідіопольську селищну об’єднану громаду разом з селом Миколаївка з адміністративним центром в смт Овідіополь. Про це інформує місцеве видання “Альтернатива“.
На обговоренні були присутні жителі села Калаглія, депутати та спеціалісти Калаглійської сільської ради та Овідіопольської селищної ради, громадські діячі, очільники сільських і селищних рад.
Нагадаємо, що раніше таку ж згоду дали мешканці Овідіополя та Миколаївки.


