У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
Жителі Миколаївки підтримали об’єднання в Овідіопольську ОТГ
На громадських слуханнях 14 березня жителі села Миколаївка абсолютною більшістю голосів підтримали об’єднання в Овідіопольську селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в смт Овідіополь.
Як повідомляє прес-служба Овідіопольської селищної ради, лише четверо з присутніх утрималися під час голосування, інші були “за”.
Відзначимо, що об’єднуватися збираються жителі сіл Калаглія, Миколаївка Овідіопольського району і районний центр Овідіополь.
На обговоренні були присутні жителі села Миколаївка, голова Овідіопольської селищної ради Лідія Савельєва, депутати і фахівці Овідіопольського селищної ради, голова Маяківської сільської ради Віктор Дяченко (Маяківська ОТГ запрошувала Миколаївку приєднатися до неї, а не до Овідіополя), представники громадських організацій.
Нагадаємо, що 8 лютого на громадських слуханнях в райцентрі Овідіополь їх учасники погодилися запропонувати створити об’єднану територіальну громаду сусіднім Калаглійскій і Миколаївській сільським радам.

