skip to Main Content

У Любашівці попрацювали над комунікаційними інструментами створення позитивного іміджу громади

Виїзна консультація про засоби комунікації, управління зв’язками зі ЗМІ та інструменти створення позитивного іміджу і популяризації громади відбулася 30 липня для представників Любашівської ОТГ.

Євгенія Генова, радниця з питань комунікації Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, розповіла співробітникам виконкому та органів виконавчої влади про особливості поширення інформації у соцмережах і через онлайнвидання, роботу туристичних ресурсів, надала практичні поради про те, як краще поширювати важливі для громади повідомлення, залучати журналістів тощо.

На даний час Любашівська громада готується до проведення гастрономічного фестивалю 28-29 вересня, тож під час консультації було розроблено практичні кроки з втілення комунікаційної стратегії, напрацьованої раніше.

Back To Top