16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
У Любашівській ОТГ визначаються зі стратегічним баченням свого розвитку
У Любашівці 30 липня відбулося третє засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку громади, яке провів Віктор Бондарук, радник Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.
Під час заходу, в якому взяли участь селищний голова Геннадій Павлов, співробітники виконкому, представники бізнесу, громадські активісти, було сформульовано попередні цілі Стратегії розвитку громади до 2027 року, остаточно визначено сильні і слабкі сторони громади та презентовано основні візійні аспекти ОТГ через сім років: Любашівська ОТГ як центр торгівлі та логістичних послуг, приваблива для туристів, бізнесменів і комфортна для місцевих мешканців.
“Любашівська громада працює вже другий рік, і розробка Стратегії на сім років – це вірний шлях, адже це сприяє як соціальній згуртованості в ОТГ, так і напрацюванню чіткого бачення її розвитку, цілей і завдань. Адже поступ не повинен бути хаотичним або випадковим, а, навпаки, засновуватися на прозорості і зрозумілості кожному жителю”, – вважає радник Одеського ЦРМС.




