16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
У Захарівці відбулися виїзні консультації
Робоча поїздка директорки Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Юлії Молодожен та виїзні консультації радників Оксани Гуненкової, Анастасії Бойко і Євгенії Генової до Захарівки були присвячені перспективам створення Захарівської селищної ОТГ, міжмуніципальному співробітництву громад і засобам комунікації під час об’єднавчих процесів.
Як пояснила селищний голова Тетяна Пустова, на даний час ініційований раніше процес об’єднання громад пригальмував і, на її думку, вже навряд чи активізується до кінця цього року. Причинами цього, на її думку, стали складнощі з оформленням документації у сусідніх громадах та інші об’єктивні чинники.
Втім, у громаді не полишають надій створити потужну ОТГ і нарощують поки що власні потужності.
Також робоча зустріч відбулася з головою Захарівської районної ради В’ячеславом Думитрашком. Учасники обговорили реформу децентралізації та адміністративно-територіального устрою, перспективи об’єднання громад на території району, особливості взаємодії депутатського корпусу та виборців тощо.






