skip to Main Content

У Зеленогірській ОТГ працюють над розробкою Стратегії: визначили стратегічні цілі

Третє засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Зеленогірська селищна об’єднана територіальна громада на 2020-2027 роки в онлайн форматі відбулося 22 квітня.

Захід був організований Одеським регіональним офісом Програми “U-LEAD з Європою” за участі його керівниці Юлії Молодожен за модерування експерта з питань розвитку Віктора Бондарука.

Цього разу від громади приєдналися 9 посадовців.

“Нинішня кризова ситуація стала не лише реальністю життя, але й одним із зовнішніх факторів, які вкупі з сильними та слабкими сторонами Зеленогірської громади впливають на її перспективний розвиток”, – зауважив В. Бондарук.

У результаті було обрано три стратегічні цілі:

1. Ефективна місцева економіка з орієнтацією на прибуткові нішеві культури.

2. Конкурентні мешканці та якісна соціальна інфраструктура.

3. Висока якість життя і комфорт мешканців.

Наступного разу кожна стратегічна ціль має отримати свої напрямки реалізації та завдання, на виконання яких потрібно скласти перелік проєктів.

Також учасники робочої групи сформулювали бачення того, якою буде Зеленогірська ОТГ у 2027 році: це сучасна самодостатня, інвестиційно приваблива та економічно розвинена громада з наявними робочими місцями, яка має сприятливі умови для розвитку малого і середнього бізнесу, високий рівень використання відновлювальних та альтернативних джерел енергії.

Пріоритетом її економіки є агропромисловий сектор з орієнтацією на вирощування та переробку високоприбуткових нішевих культур.
“Наша громада – це доброзичливі та толерантні люди зі своєю історичною і культурною спадщиною, наш унікальний бренд – найкраща українська плачинда”, – стверджують у громаді.

Back To Top