skip to Main Content

Урочисто відкрився Одеський центр розвитку місцевого самоврядування

Сьогодні, 30 травня, офіційно відкрився Одеський центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» і Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон).

IMG_5162

Участь у церемонії відкриття регіонального центру у Одесі взяли: Генеральний консул республіки Польща в Одесі Даріуш Шевчик, заступник голови Представництва ЄС Томас Фреллесен; представниця програми «U-LEAD з Европою» –  керівниця группи підтримки Центрального офісу реформ Александра Фелінгер;  голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський; перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук;  представники асоціацій органів місцевого самоврядування  та голови об’єднаних громад Одещини. IMG_5167Після цього у щойно відкритому приміщенні офісу на вулиці Канатній, 72, відбувся круглий стіл з нагальних питань реформи децентралізації.

IMG_5174IMG_5178

IMG_5196

IMG_5204

IMG_5236

IMG_5220

IMG_5212

IMG_5248

IMG_5251

IMG_5261

IMG_5256

IMG_5264

IMG_5268

IMG_5270

Директор Одеського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Юлія Молодожен зазначила, що на території Одеської області  поступово, але впевнено триває процес створення об’єднаних громад:

«Станом на сьогодні утворено 12 ОТГ. Наш центр планує надавати їм консультативну та методичну допомогу, щоб вони отримали потрібні їм знання і навички на етапах становлення та формування ефективної системи управління територіями.  Це навчання та допомога в розробці стратегій розвитку, підготовці проектних заявок, консультування з питань бюджету та адміністративних послуг тощо».

Центр розвитку місцевого самоврядування (ЦРМС) є некомерційною установою з 24 регіональними центрами, створеною для зміцнення потенціалу українських державних і місцевих органів влади на центральному, регіональному та місцевому рівнях у тісній співпраці з Мінрегіоном.

Довідкова інформація: Програма «U-LEAD з Європою» фінансується Європейським Союзом і його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією та надає підтримку українському уряду в здійсненні важливої реформи децентралізації в Україні. «U-LEAD з Європою» виконується в 2016-2020 роках Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Шведським агентством міжнародного розвитку та співробітництва (Sida) у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку. 

4аіч

Back To Top