16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
В Одесі відбувся дводенний тренінг про розвиток спроможних освітніх мереж
16-17 квітня в Одесі пройшов тренінг з аналізу політики “Розвиток спроможної освітньої мережі в ОТГ”, який провели представники Програми “U-LEAD з Європою” за сприяння Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування.
Учасниками стали керівники управлінь та відділів освіти об’єднаних громад Одещини. Під час дводенного заходу вони взяли участь в інтенсивній дискусії “Якою Ви бачите освітню мережу в своїй ОТГ через 10 років” та обмінялися думками під час панелі “Прийняття рішень: що має змінитись в освітній мережі”, а також обговорили виклики у сфері середньої освіти і критерії спроможної освітньої мережі.
Досвідом створення освітньої мережі в ОТГ поділилася представниця Маразліївської громади Ірина Гайцук, яка очолює одну з шкіл-філій. Крім того, під час заходу відбулася симуляційна гра “Розвиток освітньої мережі”.
Зазначимо, що на даний час в Одеській області створено 36 опорних шкіл, з них 11 – в ОТГ.




