skip to Main Content

В Одеському регіональному офісі відбувся тренінг з комунікації

Комунікація – це бути почутим і зрозумілим, а ще – перебувати в постійному діалозі, вміти сформулювати думку стисло й доступно, бути доступний для людей і завжди інформувати їх неупереджено, чесно та вміти почути їх думку.

Про це та інше говорили 4 березня під час тренінгу з питань комунікації для співробітників Одеського регіонального офісу Програми “U-LEAD з Європою”, який провела експертка з питань висвітлення в Одеській області Євгенія Генова.

Учасники навчального заходу обговорили особливості спілкування з журналістами та основи кризових комунікацій; структуру пресрелізу та як писати зрозумілі й лаконічні тексти; як писати для Facebook, щоб зацікавити аудиторію та як розпізнати текстовий, фото-, відео- та діпфейки.

Back To Top