skip to Main Content

В Одеському офісі вивчали особливості управління людськими ресурсами

В Одеському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою» 25 лютого відбувся тренінг на тему «Управління людськими ресурсами в ОТГ».

Об’єднані територіальні громади намагаються сформувати стратегічне бачення свого подальшого розвитку. І на сьогоднішній день, коли особливо актуальним постає питання розширення повноважень органів місцевого самоврядування, важливо зрозуміти, хто конкретно зможе виконувати ці повноваження.

Питання забезпечення належними кадрами постає досить гостро майже у всіх громадах. Тож під час тренінгу представники ОТГ Одеської області розглядали необхідність відношення до персоналу саме як до ресурсу, який необхідно аналізувати, зберігати та планувати його розвиток. Допомагала з цим розібратись радниця Одеського регіонального офісу Оксана Гуненкова. Вона роз’яснила, на що слід звертати увагу при організації роботи з управління людськими ресурсами, формуванні структури виконавчих органів ОМС з урахуванням розширення повноважень та особливостей кожної громади.

Також розглянули особливості правового регулювання у сфері трудових відносин в місцевому самоврядуванні та характерні помилки, яких припускаються у сільських, селищних та міських радах при оформленні відповідних рішень та розпорядчих документів.

За допомогою тренера учасники заходу розглядали практичні приклади складання таких документів, розробляли організаційні структури виконавчих органів для різних ОТГ, обмінювались власним досвідом.

«Такі зустрічі допомагають розібратись у багатьох спірних питаннях, які не завжди чітко прописані у законодавстві, знайти способи їх можливого вирішення, – зазначила представниця кадрової служби Коноплянської ОТГ Анастасія Марланг. – Тому запрошуйте нас на такі заходи ще».

Back To Top