16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Зеленогірська ОТГ починає розробляти Стратегію розвитку
Переваги громади за умов якісного планування можуть змінити на краще ситуацію з відтоком населення: протягом п’яти місяців робоча група з відпрацювання Стратегії розвитку Зеленогірської громади має виконати це важливе завдання.
27 лютого в смт Зеленогірське відбулося перше засідання робочої групи, в якому взяли участь керівниця Одеського РО Програми “U-LEAD з Європою” Юлія Молодожен, експерт з питань розвитку Програми Віктор Бондарук, а також селищний голова Олексій Стоцький, інші посадовці та підприємці.
“Одеський регіональний офіс Програми U-LEAD з Європою допомагає громадам розвиватися після створення, ви матимете консультаційну підтримку для розробки якісної стратегії, але ключова роль належить громаді – оперативно зібрати інформацію, провести опитування та максимально залучити до процесу мешканців. Це непроста робота, але вона точно вам під силу і її результатом стане спроможна громада, яка підтверджує правильність прийнятого у 2019 році рішення про створення Зеленогірської ОТГ “, – зазначила Юлія Молодожен.
У презентації Віктора Бондарука були відзначені основні етапи стратегічного планування та важливість врахування місцевих особливостей та зовнішніх умов.

“Зеленогірська громада має свої особливості, які потрібно використати, але важливо також враховувати зростаючу конкуренцію – за інвестиції та за людей – працівників, мешканців, платників податків. І виграє у цьому змаганні той, хто стане більш привабливим для інвесторів та для громадян”, – переконаний Віктор Бондарук.
«Ми маємо мрію – зробити життя наших мешканців достойним, повернути тих, хто шукає щастя за межами своєї батьківщини. І ми свідомо включаємось у цю непросту боротьбу», – наголосив Зеленогірський селищний голова Олексій Стоцький.


