skip to Main Content

В Одеському ЦРМС відбувся семінар для бухгалтерів ОТГ

24 квітня відбувся семінар “Сучасна обліково-фінансова політика бюджетних установ”, організований та проведений Олесею Голинською, радником з питань місцевих фінансів Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

В якості запрошеного експерта до роботи семінару долучився Валерій Шашерін – фахівець з бухгалтерського обліку, неодноразовий переможець та лауреат конкурсу “Кращий бухгалтер України”, нині член журі цього конкурсу. Учасникам семінару – бухгалтерам ОТГ Одещини представлено інтерактивні лекції та практичні заняття за тематикою “Використання стандартів та норм бухгалтерського обліку у роботі бюджетних установ”, “Політика бухобліку в бюджетних установах та організаціях”, розглянуто практичні питання обліку запасів та необоротних активів.


Семінар був присвячений складним проблемам бухобліку, а питання, вирішені в ході семінару, довгий час залишалися без відповідей. Учасники також одностайно висловили надію на те, що цикл семінарів для бухгалтерів на базі Одеського ЦРМС буде продовжено, зокрема, за тематикою обліку заробітної плати, основних засобів тощо.

Інна Шалар, головний бухгалтер Кілійської ОТГ:

“Ми, бухгалтери, сьогодні щоденно стикаємося з величезним обсягом невирішених проблем – запровадження нових стандартів, постійна зміна форм, нестандартні бухгалтерські операції – все це нинішня реальність нашої роботи в ОТГ. Це перший семінар, на якому ми отримали відповіді на дуже складні запитання. Форма подачі та методологічні знання сьогоднішніх лекторів дозволили нам набути величезного обсягу практичної інформації, якої відразу не знайдеш ні в Інтернеті, ні в консультаціях з колегами”.

Back To Top