skip to Main Content

У Березівській ОТГ створюють Комітет з впровадження Стратегії розвитку

З метою забезпечення реалізації та постійної підтримки Стратегії розвитку Березівської громади на 2019-2027 роки в ОТГ утворюють спеціальний дорадчий орган – Комітет з управління впровадженням.

23 квітня радник з питань регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Віктор Бондарук відвідав Березівську об’єднану територіальну громаду та надав консультаційну допомогу щодо змісту відповідного розпорядження міського голови.

Крім того, під час спілкування з представниками ОТГ було обговорено низку проектів місцевого розвитку, що включені до плану реалізації стратегії на ближчу перспективу. Було вирішено зосередитись на найбільш реальних та нагальних з них – створення цифрової карти громади, енергоефективний ремонт навчальних закладів, залучення мешканців до сільськогосподарської кооперації, модернізація очисних споруд тощо.

«Важливо визначити джерела фінансування першочергових проектів. Ми спробуємо розробити заявку на конкурс «Малі міста – великі враження», також розраховуємо на інфраструктурну субвенцію. Але місцевий бюджет є головним джерелом», – зазначила фахівець управління фінансів та економічного розвитку виконавчого комітету Березівської міської ради Інна Іванова.

Back To Top