skip to Main Content

Відбувся черговий онлайн-семінар на тему «Розроблення стратегії розвитку освіти в ТГ»

Освітяни з громад чотирьох південних областей, – Одеської, Дніпропетровської, Запорізької і Херсонської, – 28 квітня взяли участь у черговому онлайн-семінарі з циклу про посилення спроможності освітньої мережі у громадах – «Розроблення стратегії розвитку освіти в ТГ», що пройшов на базі ULEAD Одеський регіональний офіс Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.
Спікерами виступили Алевтина Седоченко, експертка з освіти Програми «U-LEAD з Європою», та Сергій Дятленко, експерт з освіти Програми.
Експерти висвітлили два основні тематичні блоки:
  • основні вектори стратегічного розвитку освіти в громаді
  • алгоритм розроблення стратегії розвитку освіти
Окрему увагу звернули на важливість комунікації з громадою, з безпосередніми учасниками реорганізації та реформи закладів освіти, опитуванні жителів громад з метою дізнатися їх думку та пропозиції і подальшого врахування результатів такого опитування у подальшій роботі.
Крім того, під час семінару експерти надали відповіді на низку питань, яку напередодні було зібрано від представників громад, зокрема:
  • Що включає в себе стратегія розвитку освіти
  • Якими є сучасні підходи до управління освітою в громаді
  • Як ефективно обрати стратегію розвитку
  • Як визначити оптимальну мережу закладів загальної середньої освіти
  • Як можна передбачити розвиток освітньої галузі в маленькій громаді

Back To Top