skip to Main Content

Відбувся дводенний навчально-ознайомчий візит представників ОТГ Черкащини до Одеської області

У рамках заходу, що був організований спільно Черкаським і Одеським Центрами, створеними за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, 18-19 вересня представники громад відвідали Біляївську та Великомихайлівську ОТГ. У Біляївській громаді працівники органів місцевого самоврядування ознайомилися з організацією роботи апарату ради, поспілкувалися з очільниками ОТГ та оглянули об’єкти соціальної інфраструктури (стадіон, школу, дитсадок).

42044515_1780087882040136_2072936708097179648_n

42045038_1780087212040203_6489598316131647488_n

У Великомихайлівській громаді також оглянули соціальні заклади та об’єкти житлово-комунального господарства. Особливе зацікавлення викликало питання вдалої оптимізації видатків бюджету, а також шляхи досягнення високої ефективності управлінських витрат у громаді.

Також учасників цікавило питання діяльності комунальних підприємств,  їх підпорядковування та результати фінансової діяльності, функції відділу з благоустрою.

Голова ОТГ Тетяна Жарська  особливо наголосила на тому,  що за підтримки Одеського ЦРМС для громади було створено стратегію розвитку, і зараз вона перебуває на стадії узгодження стратегічних цілей з бюджетними програмами. І вперше, відповідно до рекомендацій Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування програму соціально-економічного розвитку прийнято не на один, а на три роки.

Back To Top