16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Відбувся дводенний навчально-ознайомчий візит представників ОТГ Черкащини до Одеської області
У рамках заходу, що був організований спільно Черкаським і Одеським Центрами, створеними за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, 18-19 вересня представники громад відвідали Біляївську та Великомихайлівську ОТГ. У Біляївській громаді працівники органів місцевого самоврядування ознайомилися з організацією роботи апарату ради, поспілкувалися з очільниками ОТГ та оглянули об’єкти соціальної інфраструктури (стадіон, школу, дитсадок).

У Великомихайлівській громаді також оглянули соціальні заклади та об’єкти житлово-комунального господарства. Особливе зацікавлення викликало питання вдалої оптимізації видатків бюджету, а також шляхи досягнення високої ефективності управлінських витрат у громаді.
Також учасників цікавило питання діяльності комунальних підприємств, їх підпорядковування та результати фінансової діяльності, функції відділу з благоустрою.

Голова ОТГ Тетяна Жарська особливо наголосила на тому, що за підтримки Одеського ЦРМС для громади було створено стратегію розвитку, і зараз вона перебуває на стадії узгодження стратегічних цілей з бюджетними програмами. І вперше, відповідно до рекомендацій Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування програму соціально-економічного розвитку прийнято не на один, а на три роки.



