skip to Main Content

Вилківська громада готує звіт за перший рік реалізації Стратегії

Навесні цього року у громаді було створено Комітет з управління впровадженням Стратегії розвитку на 2019-2025 роки, який, відповідно до затвердженого Положення вже восени має розробити звіт про стан реалізації Стратегії.

8 серпня радник з питань регіонального розвитку Віктор Бондарук відвідав Вилківську об’єднану територіальну громаду та надав консультаційну допомогу щодо правил складання річного звіту про реалізацію Стратегії розвитку громади та напрямків розвитку інфраструктури у сільських населених пунктах.

Місцеві посадовці такий документ готуватимуть вперше, тому експерт детально роз’яснив яким чином збираються матеріали та яка саме інформація має ввійти до тексту документу. Для наглядності було розглянуто звіт, підготовлений іншою громадою.

Віктор Бондарук звернув увагу колег, що звіт про стан реалізації Стратегії надається міському голові, презентується на  останньому в році пленарному засіданні міської ради, а його повний текст підлягає обов’язковому розміщенню на офіційному сайті Вилківської громади.

У ході спілкування також були розглянуті питання розвитку інфраструктури в селах громади, зокрема, у контексті реалізації проектів за рахунок інфраструктурної субвенції.

«Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування традиційно допомагає нам з усіх питань діяльності громади. Розробка звіту є важливим для нас, передусім як інструмент коригування напрямків розвитку та інформування мешканців про виконану роботу», – відзначив заступник Вилківського міського голови Василь Шовкун.

Back To Top