16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Визирська громада готує середньостроковий план соціально-економічного розвитку
16 вересня у будинку культури Визирської сільської ради пройшов тренінг «Планування соціально-економічного розвитку громади», організований та проведений Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з Європою”.
На заході були присутні голова громади Валерій Стоілакі, посадовці, а також депутати нещодавно обраної місцевої ради.
Тренер – радник Одеського ЦРМС Віктор Бондарук – надав учасникам базову інформацію щодо запровадження в Україні середньострокового планування на місцевому рівні, а також ключових принципів планування розвитку ОТГ. У практичній площині були розглянуті основні етапи розробки, зміст та порядок ухвалення і реалізації плану соціально-економічного розвитку громади.
«Завдяки проведеному тренінгу ми стали краще розуміти свої переваги, але разом з тим і виклики, які стоять перед громадою. Серед них – дисбаланс у розвитку населених пунктів та суттєва різниця у соціальних стандартах для мешканців. Відповіддю стане план соціально-економічного розвитку громади, розроблений робочою групою, до якої ввійдуть представники різних напрямків, депутати та підприємці», – відзначила очільниця фінансово-економічного підрозділу Визирської ОТГ Наталя Сивак.


