16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Жителі Приморського проголосували за приєднання до Лиманської ОТГ
Тривають громадські обговорення з питань добровільного об’єднання у Татарбунарському районі. 10 та 13 жовтня відбулись громадські слухання у селі Приморське. На розгляд місцевих мешканців виносились питання приєднання до Лиманської ОТГ або об’єднання у Татарбунарську ОТГ. Деякі жителі сіл Приморське та Трихатки висловлювались із пропозицією ні з ким не об’єднуватись, а так і залишитись самі по собі:
«Ми і так спроможні!» – заявляли вони.
Проте радниця Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Оксана Гуненкова пояснила присутнім, чому така пропозиція не має ніяких перспектив.
«Наступним етапом реформи буде укрупнення районів, і майже всі функції та послуги, що сьогодні виконуються райдержадміністраціями, вже невдовзі будуть передані об’єднаним громадам. І лише дійсно спроможні громади зможуть і виконувати такі функції, і ефективно розпоряджатись майном, яке буде їм передано,» – зауважила вона.
Після гарячих дебатів 13 жовтня мешканці Приморської громади більшістю голосів підтримали пропозицію приєднання до Лиманської ОТГ. Тепер – слово за депутатами Приморської сільської ради.
Громадські обговорення також проходять у Дивізійській та Жовтоярській громадах.



