skip to Main Content

У Великоплосківській громаді відбулася консультація про кадрові питання в новоутворених ОТГ

10 жовтня радниця з юридичних питань Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з Європою” Анастасія Бойко провела виїзну консультацію у Великоплосківській ОТГ Великомихайлівського району Одеської області з кадрових питань, які виникають в процесі реорганізації рад, що об’єдналися, а також щодо порядку передачі комунального майна від району до об’єднаної територіальної громади.

Радниця відповіла на питання про присвоєння рангів посадовим особам місцевого самоврядування, переведення працівників внаслідок реорганізації, порядок вивільнення працівників, яких не можна перевести, порядок отримання компенсації особами, які перебували на виборних посадах тощо.

Спеціаліста з кадрової роботи Великоплосківської сільської ради, зокрема, турбувало питання співвідношення рангів державної служби та органів місцевого самоврядування.

“Відповідно до п.11 ч.3 ст.3 ЗУ “Про державну службу в Україні”, дія цього закону не поширюється на посадових осіб органів місцевого самоврядування, отже, якщо людина переходить до органу місцевого самоврядування з державної служби, то за нею зберігається її ранг державної служби у разі, якщо вона повернеться на державну службу, але в органі місцевого самоврядування присвоюється новий ранг відповідно до категорії займаної посади та кваліфікації особи, на підставі ст.14,15 ЗУ “Про службу в органах місцевого самоврядування”, – зазначила радниця з юридичних питань.

Також під час консультації учасники обговорили основні правові питання, які виникають в процесі передачі комунального майна від району до об’єднаної територіальної громади, а саме, алгоритм передачі, які рішення необхідно прийняти відповідним радам, порядок проведення інвентаризації тощо.

Учасники заходу висловили надію на подальшу плідну співпрацю з Одеським ЦРМС заради сталого розвитку об’єднаної громади.

Back To Top