skip to Main Content

Куяльницька громада розглядає проєкт Стратегії розвитку на період до 2027 року

10 жовтня за консультативної підтримки радника Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з Європою” Віктора Бондарука у медіа-центрі Куяльницької ОТГ було проведено розширене засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Куяльницької громади на період до 2027 року. У ньому взяли участь сільський голова Сергій Паламарчук, члени робочої групи, а також інші небайдужі мешканці – підприємці, громадські активісти.

На п’ятому по черзі засіданні був розглянутий проєкт стратегічного документу, чому передували низка заходів, аналітична робота, визначення пріоритетних завдань та шляхів їх реалізації.

Для громади запропоноване стратегічне бачення: «Куяльницька ОТГ у 2027 році – це громада на півночі Одещини з розвинутою переробною промисловістю, високим рівнем запровадження альтернативної енергетики та гарною транспортною доступністю для мешканців і підприємців. Приватні садиби надають широкий спектр послуг сільського туризму, а мешканці мають належний рівень освітніх та медичних послуг, а також можливість задоволення культурних потреб».

Для його досягнення передбачено реалізацію трьох стратегічних цілей, розкритих у 9 оперативних цілях, 24 завданнях, на вирішення яких сформовано перелік з 96 проєктів місцевого розвитку.

Представляючи проект стратегії, радник Одеського ЦРМС Віктор Бондарук зауважив, що цей перелік не є остаточним. Ідеї розвиткових проєктів з’являються постійно, зокрема, й під час засідання надійшла пропозиція розробити проєкт під цікавою назвою «Центр хліба».

Завершальна стадія передбачає оприлюднення документу, під час якого мешканці громади зможуть надати свої пропозиції, також громадське обговорення та консультації з депутатами сільської ради. І на кожному з цих етапів можуть бути внесені корективи та доповнення.

«Куяльницька громада є найбільшою по території в Одеській області і ми прагнемо використати цю та інші переваги, щоб забезпечити, перш за все, економічне зростання, залучити інвесторів. Ми вдячні Програмі  “U-LEAD з Європою” за допомогу у розробці Стратегії і розраховуємо отримувати підтримку також на етапі її впровадження», – зазначив сільський голова Сергій Паламарчук.

Back To Top