16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Відбувся тренінг з ораторського мистецтва для учасниць Школи жінок-лідерок
8-9 жовтня в Одесі відбувся дводенний тренінг з ораторського мистецтва, що був організований Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» у рамках започаткованої в цьому році Школи жінок-лідерок.
У житті сучасної жінки, яка представляє інтереси певного колективу або громадськості, дуже часто виникає необхідність налагодження публічних комунікацій, і не лише через соціальні мережі. Саме під час живого спілкування на зустрічах, різних зібраннях тощо найкраще вдається викласти свої ідеї та долучити зацікавлених людей до вирішення загальних проблем, прозвітувати про проведену роботу, відповісти на різні запитання тощо.
«Але навіть досвідчені у цьому люди перед самим виступом можуть раптом розхвилюватись та пропустити щось важливе, або втратити увагу з боку слухачів, – зауважив тренер Антон Середа. – Щоб цього уникнути необхідно попрацювати над своїми навичками та опанувати деякі спеціальні інструменти».
Зокрема, під час тренінгу учасниці дізналися, як краще підготуватись до публічного виступу, розподілити його за часом та розставити необхідні акценти, щоби зуміти донести до людей необхідну інформацію, як правильно поводитись під час виступу, як використовувати мову жестів та багато іншого.
Як зазначили учасниці заходу, такі тренінги дуже допомагають у власному розвитку, додають професіоналізму та впевненості та дозволяють вирішувати різні складні завдання.




