skip to Main Content

Жителям Визирської ОТГ розповіли про реформи і залучення громадян до прийняття рішень

8-9 червня Євгенія Генова, радник з питань комунікації Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, провела виїзні консультації для жителів сіл, які увійшли до Визирської ОТГ, де 30 червня відбудуться перші вибори. Зустрічі, присвячені засобам комунікації та інструментам залучення громадських організацій та громадян до прийняття рішень, пройшли у Визирці, Любополі і Першотравневому.

Зазначимо, що об’єднання цієї громади дискутується кілька років та супроводжувалося судовими позовами і акціями протестів, але зрештою ЦВК призначила перші вибори на 23 грудня минулого року, які не відбулися через воєнний стан. Тепер, після виборів 30 червня, жителі очікують на суттєві зміни, особливо у тих селах, які є віддаленими від центру ОТГ. Так, жителів Любополя хвилює ремонт дороги та налагодження автобусного зв’язку з Одесою, а у Першотравневому, де мешкає в декілька разів більше населення, ніж у Визирці, прагнуть створити ЦНАП і переймаються долею опорної школи. Ці та інші питання стали предметом жвавого обговорення і дискусій під час виїзних консультацій.

Back To Top