Представники органів місцевого самоврядування та медики обговорили формування госпітальних рад в Одеській області
В Одесі 5 квітня відбулася обласна конференція «Формування госпітальних рад в госпітальних округах Одеської області», в якій взяли участь керівники районних адміністрацій, голови місцевих рад, очільники ОТГ, головні лікарі медичних…
