16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Авангардівська ОТГ ставить перед собою завдання подолати недовіру до влади та пасивність людей
27 травня у приміщенні Авангардівської селищної ради, поряд з майданчиком, де будується нова загальноосвітня школа, пройшло друге засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Авангардівської об’єднаної громади на період 2019-2027 років. Консультативну допомогу надавав Віктор Бондарук, радник Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. У засіданні взяли участь селищний голова Сергій Хрустовський, провідні підприємці, представники депутатського корпусу, посадовці, а також члени робочої групи, які представляють різні сектори – владу, громадськість, бізнес.
Ознайомлення з соціально-економічним аналізом громади продемонструвало нетиповість, яка має перерости у нестандартні рішення для розвитку громади. Значна густота населення, велика частка капітальних видатків у місцевому бюджеті, позитивна демографія – на перший погляд позитивна інформація. З іншої сторони, результати опитування місцевих підприємців і мешканців ставлять на перше місце проблему пасивності жителів громади, яку потрібно подолати.
Віктор Бондарук рекомендує Авангардівській громаді визначити пріоритетні напрямки розвитку, які максимально відповідатимуть специфічним особливостям та налаштуванню місцевого населення.
«Перед робочою групою стоїть непросте завдання і ми вирішили додаткову увагу сфокусувати на вивченні інструментів підвищення активності людей, подолання зневіри та пасивності. Наступного разу обговорюватимемо перспективу – що є нашими пріоритетами і які проблеми є найнагальнішими», – зазначила заступник Авангардівського селищного голови Інна Дмитренко.


