skip to Main Content

Біляївська ОТГ підписала меморандум зі словенським муніципалітетом за сприяння Одеського ЦРМС

27 травня у Біляївці відбулося урочисте підписання Меморандуму про створення робочої групи з підготовки Угоди про співпрацю у сфері місцевого розвитку між муніципалітетом міста Велика Поляна, Республіка Словенія, та Біляївською об’єднаною громадою. Документ підписали міський голова Біляївки Михайло Бухтіяров та міський голова м. Велика Поляна Даміан Яклин.

Підписання Меморандуму стало можливим після відвідування представниками Біляївської ОТГ Словенії у рамках міжнародного навчального візиту восени минулого року. Захід було організовано Програмою “U-LEAD з Європою”.

Наші громади дуже схожі, обидві розташовані на узбережжі річок, обидві зацікавлені у розвитку туризму і покращенні рівня життя наших громадян. Сподіваюся, ми досягнемо високого й плідного рівня співпраці. Я вдячний директору Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Юлії Молодожен, представнику Програми “U-LEAD з Європою” Сергію Бостану за можливість налагодити співпрацю зі Словенією“, – зазначив М. Бухтіяров.

У листопаді ми підписали лист про наміри до співпраці, і щойно отримали ваше запрошення, відразу вирішили їхати. У нашому муніципалітеті проживають дві тисячі громадян. Час від часу мене питають, чи не важко нам через невелику кількість жителів, і я відповідаю, що головне – відповідальне ставлення всіх людей до своєї громади“, – розповів Д. Яклин.

Представники Біляївської ОТГ також висловили сподівання, що співпраця з Великою Поляною дозволить залучати кошти ЄС у рамках грантових проектів.

У свою чергу до підготовки заходу долучалася Євгенія Генова, радник з питань комунікації Одеського ЦРМС, яка надала консультації з питань залучення громадян до прийняття рішень, інструментів створення позитивного іміджу громади, брендування та комунікації з потенційними інвесторами, туристами, муніципалітетами іноземних держав.

Back To Top