16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Директорка Одеського ЦРМС взяла участь у засіданні робочої групи з питань адмінтерустрою: яким планується поділ Одещини на райони
Юлія Молодожен, директорка Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, 28 травня взяла участь у першому засіданні міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Одеської області.
Вона повідомила присутнім, що на сьогоднішній день Мінрегіонбудом розроблені підходи до визначення критеріїв формування адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального (районного) рівня, наразі триває процес моделювання районів з урахуванням зон доступності, чисельності населення та розташування підрозділів ЦОВВ.
Ознайомитися з презентацією можна за посиланням.

