16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Березівська ОТГ аналізує соціально-економічну інформацію та формує пріоритети розвитку
У Березівці 20 березня відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Березівської міської об’єднаної територіальної громади до 2025 року. У ньому взяли участь Віктор Бондарук, радник Одеського ЦРМС, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, міський голова Валерій Григораш, а також члени робочої групи, які представляють різні сектори – владу, громадськість, бізнес.
Була проведена важлива і цікава робота – ознайомлення з соціально-економічним аналізом громади та результатами опитування мешканців, визначення сильних та слабких сторін, а також напрацювання щодо пріоритетних напрямків розвитку Березівської громади.
«Це засідання є особливо важливим для мене, тому що допомагає зрозуміти базові умови та фактори, які безпосередньо формуватимуть розвиток нашої громади на перспективу», – зазначив секретар міської ради Сергій Шевченко.



