“Безпечне місто” працює у Кілійській громаді
У населених пунктах Кілійської міської територіальної громади реалізували програму "Безпечне місто». Як повідомляє міський голова Павло Бойченко, встановлено 50 камер відеоспостереження, які цілодобово фіксують те, що відбувається в найбільш людних…
