skip to Main Content

Дерево U-LEAD та прапор ЄС біля пам’ятника чабану: на Одещині відзначили День Європи

На Одещині 18-19 травня представники об’єднаних громад та Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування відзначили День Європи в Україні святковим заходом «Європейська Громада», який відбувся у Центрі етнографічного, зеленого, сільського туризму та сімейного відпочинку “Фрумушика-Нова” в Тарутинському районі. Зазначимо, що на території цього центру знаходяться автентичні оселі народів Європи, які колись були першими поселенцями у цих краях, – німців, болгар, греків, молдаван та інших.

Представники ОТГ та колектив Одеського ЦРМС висадили дерева на знак єдності з європейськими народами – від імені Програми “U-LEAD з Європою”, Одеського ЦРМС та об’єднаних громад.

Крім того, було встановлено пам’ятні знаки з колишніми назвами бессарабських сіл – Париж (нині Веселий Кут) та Лейпциг (зараз – Серпневе), що символізують єдність українських громад з європейськими.

А біля найвищого у світі пам’ятника чабану було розгорнуто прапори Євросоюзу та Одеської області.

Одещина історично пов’язана з різними країнами Європи, адже саме вихідці з нинішніх держав Євросоюзу засновували тут свої населені пункти, давали їм назви європейських міст і містечок, обробляли землю, висаджували виноградники і сади, вирощували зерно та робили вино і сир. Нині маємо добре пам’ятати їх внесок у розвиток нашого краю та ефективно розвивати свої громади“, – зазначила директорка Одеського ЦРМС Юлія Молодожен.

Back To Top