16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Відбулися консультації для представників Сарати й Ананьєва
16 та 17 травня Євгенія Генова, радник з питань комунікації Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, взяла участь у старті Всеукраїнської інформаційної кампані “Я-Громада!”, яка є частиною Програми ULEAD з Європою та розпочалася з Одеської області, й надала консультації жителям Сарати й Ананьєва про засоби комунікації та управління зв’язками зі ЗМІ.
У Сараті 16 травня у форматі публічної дискусії жителі району, представники місцевих рад, сільські голови, депутати, активісти обговорили етапи децентралізації, особливості створення ОТГ, причини, через які на території Саратського району не створено жодної об’єднаної громади, а також поспілкувалися з головою Маразліївської ОТГ Олександром Чумаком та заступником Великомихайлівського селищного голови Валерієм Косенком.
“Наш Центр регулярно проводить різноманітні заходи у необ’єднаних громадах, тож у місцевих жителів, а особливо у депутатів, активістів вже нема питань про доцільність створення ОТГ, а є лише фахові питання про створення опорних шкіл, розвиток медицини, перелік адмінпослуг для населення, розташування ЦНАПів тощо. Тож такі зустрічі сприяють покращенню знань про реформи, а також знижують рівень побоювань людей перед змінами, тмоу що найкраща інформація – та, яка отримана під час діалогу, дискусії, розмови з практиками“, – пояснила Є. Генова.

В Ананьєві 17 травня відбулася низка заходів у форматі децентралізаційного містечка. Мешканці міста взяли участь у тематичних дискусіях, інтерактивних іграх і квесті.


Нагадаємо, що протягом травня-липня 2019 року команда проекту відвідає 39 міст, містечок і селищ в різних куточках України та буде спілкуватись та дискутувати з людьми про те, чому слід об’єднуватися в громади, про переваги та реальні досягнення децентралізації.

