16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Учасниці Школи жінок-лідерок Одещини навчалися м’яким навичкам
З 14 по 15 травня в Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, було проведено третій семінар-тренінг у рамках Школи жінок-лідерок, організованої Одеським ЦРМС.
Цього разу навчальний захід був присвячений розвитку м’яких навичок за допомогою психологічних практик, що сприятимуть зміцненню лідерських здібностей.


За допомогою фахових тренерів-психологів учасниці заходу розглянули якості, що відрізняють справжнього лідера від інших людей, ознайомились із підходами до планування діяльності, формування та досягнення цілей, як у професійній сфері, так і в особистому житті. Окрема частина тренінгу була присвячена формуванню ораторської майстерності. Під час практичних вправ жінки опановували вміння переконувати. Представниці Школи також вивчали природу конфліктів, можливі причини їх виникнення та попередження. Особлива увага при цьому приділялась технікам регуляції емоційної напруги, що допомагають сформувати стресостійкість.
«Тільки щасливі люди зможуть побудувати щасливу громаду та щасливу країну. Тож давайте починати з себе, навчімося бути щасливими!» – закликала тренерка Юлія Сулаєва.
З не меншою цікавістю учасниці заходу також розглянули особливості формування іміджу жінки-лідерки.

«Ми дуже вдячні Центру та нашим тренерам, що зарядили нас позитивною енергією, допомогли нам під новим кутом глянути на речі, які є дуже важливими для усіх нас, але на які ми не завжди звертали увагу. Це допоможе нам більш впевнено рухатись уперед», – зазначила учасниця Школи Ірина Сензюк.


