16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Для бухгалтерів ОТГ Одещини провели навчальний семінар
19 липня в Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, було проведено семінар для працівників бухгалтерських служб об’єднаних територіальних громад.
Під час заходу розглядали практичні питання обліку заробітної плати, відповідних нарахувань на неї, індексації, перерахунків та основних видів порушень у зазначеній сфері бухгалтерського обліку.
«Наразі навіть за незначні порушення, пов’язані із нарахуванням та виплатою заробітної плати, наданням відповідної звітності тощо передбачено застосування досить великих штрафів. Тому дуже важливо своєчасно відстежувати усі зміни у відповідних нормативних документах та не забувати про усі деталі необхідних обрахунків», – зауважив Валерій Шашерін, експерт з бухгалтерського обліку, неодноразовий переможець та лауреат конкурсу “Кращий бухгалтер України”, якого було запрошено до роботи семінару.
Серед іншого обговорили й необхідні заходи, пов’язані з прийняттям постанови КМУ від 19 червня 2019 р. №525, якою збільшено посадові оклади працівників органів місцевого самоврядування.



