skip to Main Content

Калаглійська сільська рада схвалила проект рішення щодо добровільного об’єднання громад Овідіополя та Калаглії

18 жовтня 2017 року пройшла планова сесія Калаглійської сільської ради. На сесію прийшли 12 депутатів з 14-ти, – повідомляє “Наддністрянська правда“.

Головним питанням порядку денного став розгляд пропозиції депутатів селищної ради та Овідіопольського селищного голови, керівника робочої групи Савельєвої Лідії Іванівни щодо схвалення проекту рішення щодо добровільного об’єднання громад смт Овідіополя та села Калаглії.

Зазначимо, що 31 серпня цього року таке питання розглядалось Калаглійською сесію і вже було винесено схвальне рішення. Але до тої сесії Одеською обласною адміністрацією були висловлені зауваження та її результати прийняти не були. Справа в тому, що при скликанні сесії не був дотриманий двотижневий термін її скликання з моменту отримання головою сільради пропозиції її проведення від депутатів.

І ось питання об’єднання громад Овідіополю і Калаглії знову на порядку денному. Депутатами було внесена пропозиція внести зміни в проект рішення: замість слів «розгляд пропозиції», депутат Паршенко Євген Анатолійович запропонував формулювання: «про схваленню проекту рішення».

Голова сільської ради Шибаєв Ігор Валентинович відмовився вносити на голосування пропозицію депутата ЄПаршенка. Частина депутатів це сприйняла як порушення регламенту. Далі сесія продолжилась вже в іншому приміщенні, де були присутні 9 депутатів, які обрали головуючого та секретаря і одноголосно схвалили проект рішення, що був розроблений робочою групою.

Back To Top