16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Лиманська ОТГ розпочала роботу над стратегічним плануванням
У Трапівській школі 29 березня відбулося перше засідання робочої групи зі стратегічного планування Лиманської об’єднаної громади. Віктор Боднарук, радник з регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, розповів про етапи стратегічного планування, про необхідність розробки такої Стратегії для громади.
“Це допоможе нам у подальшому розробляти різноманітні проекти для отримання допомоги з Державного фонду регіонального розвитку, а також від інших донорських організацій, залучати фахівців, забезпечити стабільний розвиток громади. Зараз ми визначали свої сильні і слабкі сторони, наші можливості і ризики, визначали першочергові завдання, які треба вирішувати найближчим часом. Дякую всім учасникам робочої групи за активність і небайдуже ставлення до побудови нової сильної громади”, – зазначив голова громади Василь Резниченко.



