skip to Main Content

Лиманська ОТГ розпочала роботу над стратегічним плануванням

У Трапівській школі 29 березня відбулося перше засідання робочої групи зі стратегічного планування Лиманської об’єднаної громади. Віктор Боднарук, радник з регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, розповів про етапи стратегічного планування, про необхідність розробки такої Стратегії для громади.

29571328_593749427659206_1433289276965396916_n

“Це допоможе нам у подальшому розробляти різноманітні проекти для отримання допомоги з Державного фонду регіонального розвитку, а також від інших донорських організацій, залучати фахівців, забезпечити стабільний розвиток громади. Зараз ми визначали свої сильні і слабкі сторони, наші можливості і ризики, визначали першочергові завдання, які треба вирішувати найближчим часом. Дякую всім учасникам робочої групи за активність і небайдуже ставлення до побудови нової сильної громади”, – зазначив голова громади Василь Резниченко.

29572968_593753607658788_8427252058414968251_n

Back To Top