skip to Main Content

У Тарутиному відбувся виїзний тематичний семінар

29 березня за сприяння Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, у селищі Тарутине відбувся виїзний тематичний семінар на тему: «Управлінські взаємозв’язки у системі публічного управління на місцевому рівні в умовах реформування».

У семінарі взяли участь директора ОЦРМС Юлія Молодожен, радник з питань управління місцевими фінансами Олеся Голинська, заступник начальника управління стратегічного планування і регіонального розвитку – начальник відділу з питань децентралізації та регіонального розвитку Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської облдержадміністрації Інна Беженар, начальник відділу підвищення кваліфікації ОРІДУ НАДУ Світлана Липовська, завідувач сектору семінарів за договорами відділу підвищення кваліфікації кадрів Інституту Людмила Шматоваленко, а також голова Тарутинської районної державної адміністрації Іван Кюссе, голова Тарутинської районної ради Олександр Тасмасис, сільські голови, депутати, працівники РДА і райради.

тар2

У ході семінару було висвітлено питання реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, особливості бюджетної політики в умовах децентралізації, вимоги щодо оформлення документів, що надсилаються до облдержадміністрації для отримання висновку про їх відповідність Конституції та законам України, актуальні питання формування та розвитку громадянських компетентностей, ділова українська мова в публічному управлінні.

тар4

У ході семінару обговорювалися питання об’єднання громад та передачі повноважень громадам, актуальні та нагальні для Тарутинського району проблеми, учасники порушували питання формування та виконання бюджетів, оформлення генерального плану, атестації державних службовців щодо вільного володіння державною мовою тощо.

29570428_1298504913583857_1784929605430715911_n

Back To Top