skip to Main Content

Відбулася нарада стосовно підготовки об’єднаними громадами інфраструктурних проектів

Віктор Бондарук, радник з питань регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, 30 березня взяв участь у селекторній нараді Одеської облдержадміністрації з головами об’єднаних територіальних громад області.
 
Нарада стосувалася підготовки громадами заявок на використання коштів субвенції державного бюджету на розвиток інфраструктури ОТГ.
 
Під час роботи представники громад розповіли, які наразі розробляються проекти та який ступінь їх готовності. Під час наради було досягнуто домовленості надати громадам усебічну консультаційну та роз’яснювальну підтримку з боку ОДА та Одеського ЦРМС у вирішенні проблемних питань.
 
Наступного тижня буде проведено окрему нараду щодо проектів, пов’язаних з ремонтом доріг.
Back To Top