16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Любашівська ОТГ аналізує соціально-економічну інформацію та результати опитування мешканців
11 квітня у приміщенні щойно відремонтованого медіа-центру Любашівської ОТГ пройшло друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку об’єднаної громади на період 2019-2027 роки. Консультативну допомогу надавав Віктор Бондарук, радник Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. У засіданні взяли участь селищний голова Геннадій Павлов, представники депутатського корпусу, а також члени робочої групи, які представляють різні сектори – владу, громадськість, бізнес.
До стратегічного планування розвитку громади долучились представники населених пунктів нещодавно приєднаної Бобрицької сільської ради.
Була проведена важлива і цікава робота – ознайомлення з соціально-економічним аналізом громади та результатами опитування місцевих підприємців і мешканців, визначення сильних та слабких сторін, а також напрацювання пріоритетних напрямків розвитку Любашівської громади.
«Ми працювали більше трьох годин, але час пройшов непомітно тому що презентувалась та обговорювалась цікава і важлива інформацію про нашу громаду. Жвава дискусія допомогла членам робочої групи зрозуміти базові умови та фактори, які безпосередньо формуватимуть розвиток нашої громади на перспективу», – зазначила секретар селищної ради Людмила Мокряк.



