16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування презентував громадам онлайн-форум для консультацій
Під час дводенного семінару «Підведення підсумків децентралізації в Одеській області за 2016-2017 роки», який відбувся 6-7 лютого, представникам 25 об’єднаних територіальних громад області було презентовано новий майданчик для отримання професійних консультацій від експертів Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.
Відтепер на сайті ОЦРМС (http://chashromad.org.ua) працює новий розділ «Консультаційний форум», зареєструвавшись на якому, представники об’єднаних громад можуть поставити питання експертам Центру – про функціонування ОТГ, особливості бюджетної політики, розвиток громад та комунікації. Відповіді оперативно надаються фахівцями в режимі онлайн. Таким чином, крім семінарів, тренінгів, консультацій, зокрема й виїзних, а також індивідуальних консультацій, з’явився ще один додатковий інструмент для комунікації між представниками органів місцевого самоврядування та експертами Одеського ЦРМС.

