16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Одеський ЦРМС провів семінар для представників органів місцевого самоврядування на базі Авангардівської ОТГ
26 квітня на базі Авангардівської територіальної громади відбувся семінар про актуальні питання реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а також бюджетної децентралізації. Організаторами виступили Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, ОРІДУ НАДУ при Президентові України спільно з керівництвом Авангардівської селищної ради.
Представники ОТГ розповіли представникам місцевого самоврядування про розвиток Авангардівської територіальної громади після об’єднання.
Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський у своєму виступі повідомив про перші досягнення після об’єднання селища Авангард та села Прилиманського.
Сільські та селищні голови, секретарі місцевих рад регіону, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрацій мали змогу ознайомитися з позитивними зрушеннями у сфері децентралізації влади, висловити власне бачення процесу децентралізації на місцях.
В свою чергу очільник Авангардівської територіальної громади відповів на питання, які хвилюють його колег, в тому числі щодо старостинських округів, створення установ та відділів на базі ОТГ.
“Впевнений, що розпочата реформа з децентралізації влади в Україні, має докорінно змінити державне управління та місцеве самоврядування в країні, забезпечивши фінансову самодостатність місцевого самоврядування та наблизивши послуги, ресурси та владу до народу”, – зазначив голова громади.

