skip to Main Content

Онлайн-семінар «Базова комунікація у громадах. Елементи антикризової комунікації під час пандемії COVID-19»

Як комунікувати з жителями громади і як запобігти кризовим ситуаціям, особливо під час пандемії?
Про основи комнікації говорили учасники та учасниці онлайн-семінару «Базова комунікація у громадах. Елементи антикризової комунікації під час пандемії COVID-19», що відбувся 26 січня і був організований ULEAD Одеський регіональний офіс Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.
Тренерка – експертка з питань комунікації Програми «U-LEAD з Європою» Юлія Почебут – розповіла про:

  •  Базові принципи комунікації;
  • Визначення цільової аудиторії;
  • Шляхи комунікації між владою та громадою;
  • Робота з антикризовими комунікаціями в час пандемії;
  • Написання постів в соціальних мережах, редагування фото та створення відео.
Керівниця Одеського РО Юлія Молодожен наголосила на важливості такого заходу, оскільки “комунікація для територіальних громад є одним з інструментів налагодження ефективної взаємодії з жителями громади, громадськими діячами, а також для створення позитивного іміджу, впізнаваного серед інвесторів і туристів бренду та позиціонування своїх найкращих сторін. Крім того, важливо розуміти, які самі повідомлення є важливими для ваших аудиторій та як краще їх доносити, аби бути почутими й відкритими для спілкування”, – зазначила вона.
Крім того, на заході презентували посібник Програми «U-LEAD з Європою» «Комунікація в громадах» та відповіли на питання учасників – комунікаторів тергромад Одещини.
Back To Top